KONST / Litografier / Blyerts 14488027
nr 1448 8027
Ariel Ben-David
(f. 1942), Israel
Blyerts, "Rachel II". Signerad, daterad -74. Bildmått: 61x42, yttermått inklusive ram: 74x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:12:05